Majówka z RMSem w Polanicy
W dniach 1 - 4 maja 2019 roku, w Polanicy Zdrój odbędzie się kolejny wyjazd organizowany przez Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej - "Majówka z RMSem". Zapraszamy serdecznie do udziału w tym wydarzeniu.
więcej
Salwatoriańskie Spotkanie Młodych do Trzebini
W imieniu wszystkich Duszpasterzy salwatoriańskich apostolatów młodzieżowych (SOP,RMS, WMS), pragniemy zaprosić młodzież Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej na kolejne Salwatoriańskie Spotkanie Młodych do Trzebini w dniu 30 marca br.
więcej
Kurs animatorów w Trzebnicy
Pierwszy w nowym roku moment do rozwoju osobistego i duchowego nadchodzi!! Następny kursu dla animatorów odbędzie się w Trzebnicy w dniach 8-10 III 2019 r. Przy ulicy Jana Pawła II 3 ("biały dom salwatorianów") spotkamy się pierwszy raz na kursie animatorów w tym roku. Zapraszamy (kogo?).
więcej
Studenckie zatrzymanie w Bielsku!
Nowością na naszej mapie spotkań jest dobre spotkanie/dzień skupienia dla studentów. Zapraszamy biednych, wycieńczonych i osłabionych żaków (po sesji) do urokliwego Międzybrodzia Bialskiego - nieopodal Bielska! Kiedy?
więcej
Zakopiańskie pejzaże dla studentów
Zima wydaje się pełniejsza i pewniejsza w górach! Szczególnie w stolicy tatr. Dlatego zapraszamy na regenerację sił studentów do Zakopanego
więcej