wydarzenia
Świętujemy w Trzebnicy
W przełomowym momencie historii salwatorianów będziemy przeżywać, również dla nas (RMS), to najbardziej ekscytujące wydarzenie ostatniego stulecia - uznanie przez Kościół za błogosławionego założyciela salwatorianów Franciszka Jordana!
więcej
Kurs wiary/animatora!
Zanudziłeś się siedząc w domu przed komputerem? Brakuje Tobie głębszej relacji z Bogiem? Potrzebujesz kontaktu z drugą osobą i rozmowy? A może ciszy i skupienia? Jeśli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, to zapraszamy Ciebie na Kurs Wiary
więcej
Reanimujemy! (na nowo)
Reanimujemy! Nowy cykl spotkań na które zapraszamy wszystkich, którzy w dobie pandemii chcą reanimować swoją wiarę, relacje i wykorzystać dobrze czas! Plan szczegółowy cotygodniowych spotkań w grafice powyżej. Niestety są limity!!! Max. 5 osób na każdej cotygodniowej reanimacji od niedzieli do środy.
więcej
Kurs wiary/animatora cz.2
Kurs z racji okoliczności przyrody odbędzie się w wersji on-line na platformie Zoom. Zapraszamy osoby, które pojawiły się na wcześniejszym spotkaniu jak i te, które relację z Bogiem chcą pogłębić. Wiara = relacja! Kurs wiary może brzmieć również jako kurs relacji!
więcej
Kurs wiary/animatora (NEW)
Chcesz pogłębić swoją wiarę i podyskutować na trudne tematy/ problemy z innymi? Zapraszamy na Kursy Wiary już w listopadzie. Na czym będzie polegał? Czym różni się od Kursu Animatorów? Niezmiennie miejscem spotkania będzie Trzebnica! 13-15 listopada br.
więcej
ODWOŁANA pielgrzymka do Trzebnicy
Tegoroczna pielgrzymka do grobu św. Jadwigi Śląskiej nie odbędzie się w przewidywanej formie. Organizatorzy na swojej stronie www.pielgrzymka.pl umieścili następujące sprostowanie dotyczące pielgrzymki:
więcej
Spotkania RMS Trzebnica
Ruszamy ze spotkaniami młodzieżowymi w Trzebnicy, zapraszając również młodzież z okolicy siedziby bazy RMSu. :) W każdy czwartek o godz. 18.00 spotkania kształtujące charakter, osobowość i ducha! Możliwość rozwoju osobistego i wzrastania w grupie!
więcej
Warsztaty dla studentów
Od września ruszyła nowa seria spotkań dla młodzieży "18+". Raz w miesiącu, na spotkaniu w sztabie RMS-u, w Trzebnicy organizowane są warsztatowe spotkania rozwijające pasje, talenty i wiarę. Adresatami szkoleń/skupienia są maturzyści, studenci i pracujący.
więcej
Czuwanie młodzieżowe w Trzebini
Wiele osób pytało a organizatorzy mieli nie mały ból głowy czy organizować jedno z największych, wspólnych spotkań salwatoriańskiej młodzieży. To odbędzie się czy nie? No jasne!
więcej
Rekolekcje dla studentów w Zakopanem
Zapraszamy wszystkich studentów do Zakopanego na ostatni wypoczynek przed rokiem akademickim :)
więcej