Nasze relacje

Śnieżnica i Ćwilin - Beskid Wyspowy

10.02.2019 | Ania Bochenek

Pewnie zastanawiacie się: co można robić w Kasinie oprócz jazdy na nartach? Dzisiaj przychodzę do Was z odpowiedzią! W czwartek byłam bardzo zmęczona po spędzeniu pierwszych dni na stoku, dlatego dla ,,odpoczynku” zdobyłam Ćwilin!Przyznam się, że w drodze na szczyt obstawiałam tyły i wcale nie po to aby wycieczka się nie zgubiła ale po prostu moja kondycja pozostawia wiele do życzenia ;)

Pierwsze dni na Śnieżnicy

07.02.2019 | Maciek

Jestem w Kasinie już 3 raz, to miejsce jest naprawdę wyjątkowe… cisza, spokój, góry, piękne widoki i narty!!! Wczoraj pierwszy raz od ubiegłego roku mogłam sprawdzić swoje umiejętności na stoku.

Zakopane - podsumowanie

06.02.2019 | Wiktor Woynarowski

W dniach 27.01- 02.02.2019 odbyły się kolejne rekolekcje z RMS'em w Zakopanem. W piątek wieczorem, do klasztoru sióstr boromeuszek przyjechało ok. 40 Elblążan oraz 2 Węgorzewiaków (ja i moja siostra Nina).

RMS' owe rekolekcje słyną ze swojej różnorodności. Podczas tego tygodnia przeżywaliśmy wspólną modlitwę, Eucharystie, konferencje, ale również był czas na zjeżdżanie na nartach/desce na stoku w Witowie, wyprawy w góry i różnorakie zabawy.

Wiara i uczynki w Tatrach

31.01.2019 | Nina

„Wiara i uczynki”, to hasło 3. dnia rekolekcji w Zakopanem. Pan Bóg prowadzi nas przez cały czas, mówi… Tego dnia rozważaliśmy Ewangelię o tym, jak Maryja z bliskimi Chrystusa przywołała Go do siebie, a Jezus odrzekł, że ten, kto spełnia Jego wolę, jest Jego matką, siostrą, bratem…

Kalendarz

Świadectwa