Nasze relacje

Węgorzewo ruszyło

25.07.2017 | Marta

Drugiego, a dla niektórych z nas pierwszego dnia rekolekcji, gdy początkowe emocje opadły na prawdę zrozumiałam dlaczego tu wróciłam. Przypomniałam sobie zeszłoroczne przeżycia i chwile związane z tym miejscem. Chociaż nie zdążyłam jeszcze poznać wszystkich obecnych wydaje mi się że na wielu z nich mogę polegać.
Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Zakończyliśmy XXIV Salwatoriańskie Forum Młodych w Dobroszycach pod Wrocławiem . Bez wątpienia był to wyjątkowy czas. Nie tylko pod względem doskonalenia swoich talentów, ale przede wszystkim pod względem duchowym. Forum to największa akcja wakacyjna organizowana przez księży Salwatorianów; ks. Macieja Szeszkę oraz ks. Łukasza Anioła, gdzie w duchu chrześcijańskim zbiera się młodzież z całej Polski, po to by wspólnie chwalić Pana.

Idziemy do... z Węgorzewa

24.06.2017 | Nina Woynarowska

Jak było na ostatnim już tej wiosny Dobrym Spotkaniu przeczytajcie sami.
W sobotę, 17. 06, odbyło się Dobre Spotkanie w Węgorzewie. Myślę, że warto wspomnieć jeszcze o piątku. O godzinie ok. 21.40 w nasze mazurskie granice, dokładnie na teren plebanii parafii Dobrego Pasterza wjechał biały, RMS-owy samochód, a w nim nikt inny, jak ksiądz Łukasz Anioł.

Pogłębienie na kajakach

20.06.2017 | Natalia Bejster

Od 15 do 17.06 uczestniczyłam w wyjeździe na kajaki dla studentów. Był to wyjazd w kameralnym gronie. Gospodarze domku, w którym mieszkaliśmy byli tak bardzo serdeczni, że na nasz przyjazd upiekli CIASTO :)

Etykiety Studenci kajaki

Kalendarz

Świadectwa