Nasze relacje

Galilea w Bagnie

21.05.2017 | Natalia Sosińska

Za nami Dobre Spotkanie w Bagnie. Jak było? Przeczytajcie: Ten piękny majowy weekend spędziliśmy w Bagnie pod przewodnictwem księdza Łukasza Anioła. Mimo, że było piętnaście osób, nie doskwierała nam nuda.

Dwa dni jak jeden ze studentami

13.05.2017 | Martyna Chmielewska

W drugi dzień studenckiego wyjazdu do Karpacza pozwoliliśmy sobie trochę poleniuchować i wstać o godzinie 8 (co na RMSie rzadko się zdarza). Dzień tradycyjnie rozpoczął się od Jutrzni i Mszy Świętej na której Ksiądz Maciej podczas kazania skłonił nas do wielu refleksji. Następnie udaliśmy się przygotować śniadanie, po rozdzieleniu obowiązków zabraliśmy się do roboty! W porannym menu gościła „lekko” słona jajecznica autorstwa Księdza Łukasza, bananowe placuszki i wiele innych, pysznych dobroci.
Etykiety Studenci Karpacz

Weekend w Karpaczu

12.05.2017 | Michał Porębski

Pochmurne niebo. Budziki ustawione przez dwie osoby? To nic nie da i tak nie wstanie się w tedy kiedy się chce. Potem 15 minut drogi z plecakami na przestanek. 1,5h jazdy ze świetnymi kierowcami, jutrznia po drodze i jesteśmy w górach.

Etykiety Studenci Karpacz

Majówkowe podsumowanie

05.05.2017 | Nina Woynarowska

Dziś był ostatni pełny dzień naszej Majóweczki. Wstalismy po 7, żeby zdążyć na przewspanialy punkt dnia - śniadanko. Wspaniały nie tylko ze względu na jedzonko, ale również ze względu na ludzi. Wspólny posiłek,rozmowy,śmiechy, sucharki.

Etykiety Majówka Sandomierz

Kalendarz

Świadectwa