Nasze relacje

Masz szansę jechać? Zrób to!

05.02.2018 | Marysia Żejmo

Wyjazd rekolekcyjny w Zakopanem dobiegł już niestety końca, a ja bardzo się cieszę że mogłam w nim wziąć udział. W końcu pierwszy tydzień ferii spędziłam w łóżku z grypą, więc to czy pojadę nie było, aż takie pewne.

Dobrze zapamiętałam zdanie, które ksiądz Szeszko powiedział w pierwszym dniu rekolekcji. Mianowicie: "Trzeba być sprytnym, aby pokonać zło!" Te słowa oraz jedno zdanie ewangelii według św Marka: "Nie bój się, wierz tylko " prowadziły mnie przez ten cały tydzień w Zakopanem.

W moim życiu działo się wtedy naprawdę dużo, a przypominając je sobie czułam ogromny spokój, przy Bogu moje problemy przestawały mieć jakiekolwiek znaczenie. Również ostatni dzień był dla mnie szczególny, z uwagi na nawrócenie mojego przyjaciela. Nie chcę się za bardzo na ten temat rozpisywać, powiem tylko, że płakaliśmy przez prawie całą mszę św.

Kończąc już, to jeżeli masz szansę jechać na jakikolwiek wyjazd rekolekcyjny z RMS-em, zrób to! Gwarantuje ci, że nie będziesz żałował, a tylko pogłębisz swoją relację z Bogiem i spędzisz czas z naprawdę wspaniałymi ludźmi ^^

Zobacz nasze zdjęcia w GALERII G+

Kalendarz

Świadectwa