Nasze relacje

Podczas przedostatniego weekendu maja, mieliśmy okazję przyjechać na Dni Skupienia w Piaskach. Już od samego początku mogliśmy poczuć wspaniałą atmosferę zagwarantowaną przez Ks. Anioła i Ks. Rafała. Przez pierwsze godziny naszego spotkania zdążyliśmy przygotować Mszę Świętą, jak i późnym wieczorem przejść się na plażę. Niebo było niesamowite, niech żałują Ci, co nie przyjechali

Podczas naszego (niestety:( ) jedynego pełnego dnia poświęciliśmy czas głównie na oddawaniu hołdu i wywyższaniu Boga. Bliski nam był fragment z Ewangelii św. Jana, który towarzyszył nam cały czas. Najbardziej do mnie dotarło zdanie: „Ty pójdź za mną”, wypowiedziane przez Jezusa. Zrozumiałam to jako w pewnym stopniu szansę od Boga na pójście za Nim, aby to On ułożył nasz scenariusz życia oraz aby dać Jemu całych siebie. Nie mogę pominąć również naszej adoracji, która odbyła się dopiero po godzinie 21. Coś wspaniałego, już na samym początku uroniłam kilka łez wzruszenia. Przeżyliśmy jeszcze konferencję, zebraliśmy się na Krąg Biblijny, przeżyliśmy Eucharystię oraz modlitwy.
Podsumowując, to moje pierwsze Dni Skupienia, które ewidentnie mogę zaliczyć do udanych. Wspaniali ludzie, wspaniała atmosfera oraz niezapomniane chwile pełne radości. Dziękuję wszystkim którzy przyjechali.
Przypominam o Forum na które dalej trwają zapisy, do zobaczenia!

Kamila Jodełka

Kalendarz

Świadectwa