Wydarzenia

W dniach 31 maja – 2 czerwca 2018 r. odbędzie się już po raz dwudziesty Salwatoriański Festiwal „Nadaj brzmienie”. Ponownie wielkie święto muzyki z bogatą treścią zagości w Trzebnicy koło Wrocławia.
Etykiety Festiwal Trzebnica

Dobre spotkanie dla Śląska

25.05.2018 | Łukasz

Wiosna to dobra okazja do ruszenia się z domowej kanapy i zrobienia czegoś pozytywnego dla siebie. Jednym z wielu wspaniałych pomysłów może być decyzja podjęcia wyzwania i przybycia na dobre spotkanie z RMSem.Tym razem pragniemy zaprosić wszystkich młodych mieszkańców Śląska (Bielsko Biała, Mikołów, Piekary Śląskie, Goczałkowice-Zdrój i w ogóle ze wszystkich miejsc południa

Dobre w Bagnie

18.05.2018 | Łukasz

Wiosna to dobra okazja do ruszenia się z domowej kanapy i uczynienia czegoś pozytywnego dla siebie. Jednym z wielu wspaniałych pomysłów może być decyzja podjęcia wyzwania i przybycia na dobre spotkanie z RMSem.

DS dla północy w Piaskach

18.05.2018 | Łukasz

Wiosna to dobra okazja do ruszenia się z domowej kanapy i uczynienia czegoś pozytywnego dla siebie. Jednym z wielu wspaniałych pomysłów może być decyzja podjęcia wyzwania i przybycia na dobre spotkanie z RMSem. Tym razem pragniemy zaprosić wszystkich młodych mieszkańców północnej części naszego kraju na dobre spotkanie do Piasek.

Etykiety Dzień skupienia

Kalendarz

Świadectwa