Wydarzenia

Ferie w Zakopanem

29.01.2018 | x. Łukasz Anioł

Ferie zimowe to czas dla Ciebie! Wykorzystaj go jak najlepiej. Mamy pomysł jak to zrobić. Zapraszamy na zimowe spotkanie z RMSem do Zakopanego w dniach 29 stycznia – 4 lutego 2018 r.

Rekolekcje zimowe to czas czynnego odpoczynku na stoku narciarskim, dobrej zabawy, modlitwy i napełniania siebie pozytywnymi treściami, które dadzą siłę do dalszej pracy w kolejnym semestrze.

Spotkanie adresowane jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województw: pomorskiego, łódzkiego, śląskiego, lubelskiego oraz podkarpackiego.

ZATRZYMALIŚMY zgłoszenia! Z racji dużego zaintersowania można przesyłać na listę REZERWOWĄ przez formularz na naszej stronie (ZGŁOSZENIE).

Miejsce spotkania: Dom Rekolekcyjny Księży Werbistów, ul. A. Struga 5, 34-500 Zakopane

Na rekolekcje zabieramy ze sobą: Śpiwór, Pismo Święte, notatnik, długopis, sprzęt narciarski, jeśli posiadasz własny, zgodę od rodziców (pod zgłoszeniem) - warunek uczestnictwa oraz lekarstwa, jeśli zażywasz.

Rozpoczęcie spotkania: 29 stycznia 2018 r. godz. 18.00

Zakończenie spotkania: 4 lutego 2018 r. godz. 10.00

Koszt rekolekcji wynosi 300 zł (cena nie obejmuje kosztów związanych z wypożyczeniem sprzętu narciarskiego oraz karnetów na stok narciarski).

Dodatkowe koszty (dla jeżdżących na nartach lub snowboardzie, a nie posiadających własnego sprzętu) – za wypożyczenie sprzętu narciarskiego 35 zł za dzień + karnet na stok 40 zł = 75 zł. Podczas rekolekcji planujemy trzykrotne wyjście na stok, a więc dodatkowa opłata w pełnym wymiarze wynosi 225 zł.

Serdecznie zapraszamy, a w razie pytań i wątpliwości kontaktuj się z nami TUTAJ!

Duszpasterze RMSu

Kalendarz

Świadectwa