Wydarzenia

Studencie, osobo pracująca! Zapraszamy na zimowe spotkanie z RMSem do Zakopanego w dniach 12 – 18 lutego 2018 r.

Rekolekcje zimowe to czas czynnego odpoczynku na stoku narciarskim, dobrej zabawy, modlitwy i napełniania siebie pozytywnymi treściami, które dadzą siłę do dalszej pracy w kolejnym semestrze.

Spotkanie adresowane jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województw: lubuskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz STUDENTÓW

Zgłoszenia zostały ZAMKNIĘTE!

Chętnych na listę rezerwową prosimy wypełnić formularz na naszej stronie (ZGŁOSZENIA).

Miejsce spotkania: Dom Księzy Salwatorianów, ul. Bulwary Słowackiego 2, 34-500 Zakopane

Na rekolekcje zabieramy ze sobą: Śpiwór, Pismo Święte, notatnik, długopis, sprzęt narciarski, jeśli posiadasz własny, zgodę od rodziców (DO POBRANIA) - warunek uczestnictwa dla osób niepełnoletnich oraz lekarstwa, jeśli zażywasz.

Rozpoczęcie spotkania: 12 lutego 2018 r. godz. 18.00. Zakończenie spotkania: 18 lutego 2018 r. godz. 10.00


Koszt rekolekcji wynosi 300 zł (cena nie obejmuje kosztów związanych z wypożyczeniem sprzętu narciarskiego oraz karnetów na stok narciarski).

Dodatkowe koszty (dla jeżdżących na nartach lub snowboardzie, a nie posiadających własnego sprzętu) – za wypożyczenie sprzętu narciarskiego 35 zł za dzień + karnet na stok 40 zł = 75 zł. Podczas rekolekcji planujemy trzykrotne wyjście na stok, a więc dodatkowa opłata w pełnym wymiarze wynosi 225 zł.

Serdecznie zapraszamy, a w razie pytań i wątpliwości kontaktuj się z nami!!!

Kalendarz

Świadectwa