Wydarzenia

Ekstremalna Droga Krzyżowa

16.03.2018 | Agata Wołk

W tym roku już po raz czwarty zapraszamy do wzięcia udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej z Wrocławia do Trzebnicy. Przygotowaliśmy dwie trasy:

  • żółtą – na wzór EDK – liczącą 30 km, która rozpoczyna się Mszą św. o godzinie 21:30 w parafii p. w. św. Jadwigi na Kozanowie (ul. Pilczycka 25)
  • czarną o długości 41 km, którą poprzedzi Eucharystia o godzinie 20:30 w kościele p. w. św. Jadwigi we Wrocławiu – Leśnicy (ul. Wolska 6)

Obie trasy kończą się w Trzebnicy, przy bazylice.

Ekstremalną Drogę Krzyżową pokonuje się nocą, w ciszy, idąc samemu lub w małych grupach, rozważając kolejne stacje drogi krzyżowej. Idziemy z mapą, opisem trasy i książeczką z rozważaniami poszczególnych stacji, które będą rozdawane zapisanym osobom przed Mszą Świętą.

Koszt uczestnictwa to 10 zł.

Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie, na przemyślenia, chcesz dobrze przeżyć Wielki Post i inaczej spojrzeć na drogę krzyżową, może masz do podjęcia ważne decyzje albo po prostu chcesz sprawdzić, czy sprostasz wyzwaniu… Chodź z nami!

A jeżeli ciągle się wahasz to przeczytaj świadectwo z zeszłego roku: KLIKNIJ TUTAJ

Więcej informacji, jak i możliwość zapisu na oficjalnej stronie internetowej, odpowiednio dla trasy żółtej: KLIKNIJ TUTAJ i czarnej: KLIKNIJ TUTAJ

Informujemy jednocześnie, że istnieje możliwość powrotu do Wrocławia pociągami, które kolejno odjeżdżają o godz. 05:42 i 06:42.

 

Kalendarz

Świadectwa