Wydarzenia

Lipiec z RMS-em! Masz zaplanowane wakacje? Bo my mamy i chcemy zaprosić właśnie Ciebie! Co mozna robić na Mazurach w Węgorzewie w dniach 21-28 lipca?

W malowniczym Węgorzewie czynny wypoczynek (plaża, siatkówka, kąpielisko) i czas przeznaczony na integrację m.in. podczas „pogodnych wieczorów” zepewnią brak nudy każdemu. Wspólna zabawa, dużo radości, śmieszne sytuacje i rozmowy doprowadzą do zawarcia wielu nowych znajomości i przyjaźni. Będzie okazja zwiedzić Wilczy Szaniec – kwaterę główną Wehrmachtu, Mamerki oraz Bazylikę Mniejszą w Świętej Lipce.

Najważniejszym momentem każdego dnia będzie Eucharystia. Wspólna modlitwa wzmacnia serca i daje radość z obecności drugiego człowieka. Słuchanie Słowa Bożego i pogodny śpiew jest bezcennym elementem dopełniającym rozważania młodych serc. Chwile ciszy przyniosą wytchnienie każdego wieczoru, podczas adoracji Najświętszego Sakramentu. To co niewypowiedziane i ukryte w sercu, będzie mogło wybrzmieć w duszy. Bez żadnego hałasu, a nawet najmniejszego szmeru wsłuchasz się w szept Pana Boga.

Wyślij ZGŁOSZENIE, zabierz śpiwór, Pismo Świete, strój kąpielowy, arbuza i dobry humor!

Miejsce - dom oazowy przy parafii Dobrego Pasterza na ul. Pionierów w Węgorzewie. Koszt to jedyne 240 zł

Kalendarz

Świadectwa