Wydarzenia

Zapraszamy Was na 38. Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską na Jasną Górę. My tradycyjnie ruszymy z Trzebnicy w naszej salwatoriańskiej grupie 8!

Tegoroczna pielgrzymka przebiegać będzie pod hasłem: VENI!, podejmując rozważania poświęcone Duchowi Świętemu. Do programu duszpasterskiego dodane będą tematy, związane z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

GARŚĆ INFORMACJI:

Pielgrzymka wyruszy z Katedry Wrocławskiej w środę 2 sierpnia o godz. 6.00, zaś przybycie na Jasną Górę i wejście przed obraz Matki Bożej przewidziane jest na czwartek 10 sierpnia br. o godz. 9.00. Msza św. na zakończenie pielgrzymki na wałach Jasnogórskich sprawowana będzie o godz. 11.00. w Pielgrzymce może wziąć udział każdy, kto zapisze się przez naszą stronę lub w naszej trzebnickiej parafii (szczegóły u ks. Marka Sawickiego SDS)

INFORMACJE DODATKOWE

Osoby nieletnie mogą wyruszyć jedynie z opiekunem pełnoletnim. Pielgrzymka jest namiotowa, należy zabrać ze sobą namiot, śpiwór i karimatę. Bagaże oddawane do transportu muszą być koniecznie podpisane, z adresem i numerem grupy. Na trasie jest możliwość zaopatrzenia się w chleb, nabiał (jogurt, mleko itd.) oraz w podstawowe artykuły spożywcze.

Dbając o własne bezpieczeństwo pamiętaj aby mieć przy sobie informację o stale przyjmowanych lekach i dokument stwierdzający o Twoim ubezpieczeniu zdrowotnym.

Zapraszamy! Wyślij ZGŁOSZENIE

Kalendarz

Świadectwa