Wydarzenia

[Pilne - zatrzymaliśmy zgłoszenia z powodu dużej ilości osób chętnych] Twoje ferie zimowe w 2019 r. z RMS –em. Jedyna w swoim rodzaju twoja przerwa od siedzenia w szkolnej ławce, którą możesz spędzić poza domem. Wystarczy, że zdecydujesz się wypełnić zgłoszenie, a będziesz miał alternatywę. Jaką?

Zapraszamy na zimowy odpoczynek w górach na nartach i nie tylko. Przygotowaliśmy trzy terminy ferii zimowych w różnych miejscach Polski. Jeśli zdecydujesz się na nie, z pewnością nie będziesz żałował. Dobrze spędzony czas, wspaniali ludzi, niepowtarzalny klimat, ciekawe rozmowy, modlitwa, białe szaleństwo, to tylko niektóre atrakcje jakie przygotowaliśmy dla Ciebie. Ferie z RMSem to:

Pierwszy turnus odbędzie się w dniach 27 stycznia - 2 lutego 2019 r. w Zakopanem. Jest dedykowany młodziezy z województwa wamoińsko-mazurskiego! Dokładny adres: Klasztor Boromeuszek, ul. Wenantego Piaseckiego 5, 34-500 Zakopane. Tylko 5 minut od dworca PKP/PKS!

Ważne informacje:

Udział w spotkaniu zapewnia tylko wysłane zgłoszenie. LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA. W przypadku osób niepełnoletnich potrzebna jest zgoda rodziców.

Cena spotkania: 360 zł (zakwaterowanie, posiłki, ubezpieczenie). Sprzęt narciarski plus karnety na stok to dodatkowa opłata dla chętnych w wysokości ok. 180 zł, w zależności co kto będzie potrzebował.

Rozpoczęcie spotkania o godz. 17.00.

Dojazd na własną rękę.

Należy zabrać ze sobą: Pismo Święte, buty na zmianę, coś słodkiego(!) i sprzęt narciarski w przypadku posiadania (pozwoli to obniżyć dodatkowe koszty). NIe trzeba (wyjątkowo) zabierać śpiwora

Wszelkie zapytania proszę kierować do:

Ks. Maciej Szeszko +48 697 154 929

Ks. Daniel Jamroży +48 512 237 644

Serdecznie zapraszamy!!! Duszpasterze RMSu :)

Kalendarz

Świadectwa