Jesteśmy organizacją katolicką zrzeszającą młodzież z całej Polski, a także spoza niej. Naszymi opiekunami są Salwatorianie.

Podczas wspólnych wyjazdów rekolekcyjnych, dni skupienia,wakacji czy też czuwań, wspólnie jednoczymy się w Chrystusie. Daje nam to również ogromną radość oraz motywację do dalszego działania.

Wspólnie bierzemy udział w organizacji ogromnych przedsięwzięć takich jak Salwatoriańskie Forum Młodych czy Festiwal Piosenki Religijnej.

Ruch Młodziezy Salwatoriańskiej w ramach swojego apostolatu prowadzi również kurs dla animatorów. Jest on niebędny dla tych, którzy chcą prowadzić grupy na różnych event`ach.

ks. Maciej Szeszko

To wybitny człowiek, nauczyciel, nałogowy gracz w gry planszowe i sportowe, wielbiący jedzenie, szybkie samochody i piękne rowery, pochodzący ze swojej rodzinnej miejscowości Zielenice (na Dolnym Śląsku) duszpasterz (DYREKTOR RMS) księdzu Maciej Szeszko. Ksiądz Maciek przeszedł ekstremalne, wieloletnie szkolenie w parafii NMP Matki Zbawiciela w Warszawie, gdzie pracował z młodzieżą trochę inną niż normalną … ale i tak ich kochał.
Ma w sobie coś z Tygryska z Kubusia Puchatka; (świetnie robi huhuhu!) niezmienną ochotę do psot i figli, rozbrajające żarty, i poczucie humoru, które trafia chyba do każdego. Jest znany i lubiany. Raz go zobaczycie a nie zapomnicie!

ks. Łukasz Anioł

Jest drugim z duszpasterzy RMSu. Słynie z własnej pary niebiańskich skrzydeł, radosnego usposobienia i zamiłowania do konserwacji powierzchni płaskich ( chropowatych i wszystkich innych też). Od 2011 roku przewodniczy RMSowej grupie pielgrzymki wrocławskiej. Duszą jest Włochem, a sercem RMSowcem. Słynie z wkręcania w żarty, które potem wspomina się przez lata. Temu co robi poświęca zawsze całe sercem :)

Młodzi Salwatorianie

To grupa ludzi, którzy za śladem o. Franciszka Jordana - założyciela salwatorianów - chcą wszystkimi możliwymi sposobami szerzyć wiarę w Jedynego Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Jesteśmy ludźmi młodymi, a nasza wspólnota dopiero kiełkuje. Mamy mnóstwo energii i wiary w nasz projekt. Do MS należą osoby, które ukończyły już formacje w Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej. Dorastając w duchu Założyciela Salwatorianów chcemy swoim życiem pokazywać, że Bóg istnieje tu i teraz, od zawsze i na zawsze. Młodzi Salwatorianie wspomagają dłońmi chętnymi do pracy projekty tworzone przez RMS, takie jak Festiwal Piosenki Salwatoriańskiej czy Salwatoriańskie Forum Młodych. Chcemy tworzyć, współtworzyć i pomagać w dziełach większych i mniejszych ku Chwale Pana Boga.