Jesteśmy organizacją katolicką zrzeszającą młodzież z całej Polski, a także spoza niej. Naszymi opiekunami są Salwatorianie.

Podczas wspólnych wyjazdów rekolekcyjnych, dni skupienia,wakacji czy też czuwań, wspólnie jednoczymy się w Chrystusie. Daje nam to również ogromną radość oraz motywację do dalszego działania.

Wspólnie bierzemy udział w organizacji ogromnych przedsięwzięć takich jak Salwatoriańskie Forum Młodych czy Festiwal Piosenki Religijnej.

Ruch Młodziezy Salwatoriańskiej w ramach swojego apostolatu prowadzi również kurs dla animatorów. Jest on niebędny dla tych, którzy chcą prowadzić grupy na różnych event`ach.`

ks. Maciej Szeszko
To wybitny człowiek, nauczyciel, nałogowy gracz w gry planszowe i sportowe, wielbiący jedzenie, szybkie samochody i piękne rowery, pochodzący ze swojej rodzinnej miejscowości Zielenice (na Dolnym Śląsku) duszpasterz (DYREKTOR RMS) księdzu Maciej Szeszko. Ksiądz Maciek przeszedł ekstremalne, wieloletnie szkolenie w parafii NMP Matki Zbawiciela w Warszawie, gdzie pracował z młodzieżą trochę inną niż normalną … ale i tak ich kochał. Ma w sobie coś z Tygryska z Kubusia Puchatka; (świetnie robi huhuhu!) niezmienną ochotę do psot i figli, rozbrajające żarty, i poczucie humoru, które trafia chyba do każdego. Jest znany i lubiany. Raz go zobaczycie a nie zapomnicie!
ks. Daniel Jamroży
Jest nowym duszpasterzem RMSu. Od 1 IX 2018 został powołany do kadry najlepszych duszpasterzy. Zaraża swoim głośnym uśmiechem, który - UWAGA - uzależnia. Pięknie się składa, że w sztafecie, po wcześniejszym duszpasterzu, który nakazywał uśmiech na twarzy w RMSie, dzięki ks. Danielowi nie będzie go brakować. Dzięki doświadczeniu pracy na parafii w Mikołowie, towarzyszeniu Salwatorianom Świeckim, pracy w Wolontariacie Misyjnym Salwator i posłudze katechetycznej na parafii w Bielsku wnosi nową jakość do naszego apostolatu. Jest pracowity i gotowy na każde wyzwanie!
Młodzi Salwatorianie
To grupa ludzi, którzy za śladem o. Franciszka Jordana - założyciela salwatorianów - chcą wszystkimi możliwymi sposobami szerzyć wiarę w Jedynego Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Jesteśmy ludźmi młodymi, a nasza wspólnota dopiero kiełkuje. Mamy mnóstwo energii i wiary w nasz projekt. Do MS należą osoby, które ukończyły już formacje w Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej. Dorastając w duchu Założyciela Salwatorianów chcemy swoim życiem pokazywać, że Bóg istnieje tu i teraz, od zawsze i na zawsze. Młodzi Salwatorianie wspomagają dłońmi chętnymi do pracy projekty tworzone przez RMS, takie jak Festiwal Piosenki Salwatoriańskiej czy Salwatoriańskie Forum Młodych. Chcemy tworzyć, współtworzyć i pomagać w dziełach większych i mniejszych ku Chwale Pana Boga.