KursRMSX2019

1 kurs za nami

Niedawno przeżywałam koniec forum, a dziś już przygotowuję się do następnego! W piątek rozpoczęliśmy kolejne kursy dla animatorów. Pojawiło się wiele znajomych twarzy, ale świeżaków również nie zabrakło!

Niedawno przeżywałam koniec forum, a dziś już przygotowuję się do następnego!
W piątek rozpoczęliśmy kolejne kursy dla animatorów. Pojawiło się wiele znajomych twarzy, ale świeżaków również nie zabrakło!
Jak zwykle pierwszego dnia zaczęliśmy od spotkania w kaplicy wychwalając naszego Tatę. Później miałam czas, aby przywitać się z przyjaciółmi, odpocząć i przygotować się do następnych punktów w programie.
Następny dzień był wyzwaniem! Jak zwykle dzień rozpoczął od jutrzni i od śniadania. Następnie pojawiły się wykłady. Między innymi wspaniały wykład księdza Jurka o dawaniu świadectw i wykład Weroniki, który był niezwykle inspirujący ❤️

Dostałam chwilę czasu na dopełnienie swojego żołądka, by następnie wrócić na kolejne wykłady. Mimo ogromnych pokładów pochłoniętych informacji, każda osoba domagała się ich coraz więcej! Nie czuliśmy zmęczenia, a wręcz przeciwnie.
Zakończyliśmy dzień wieczorem zabaw i wspaniałą adoracją, na której każdy z nas mógł się wyciszyć. To była chwilą tylko dla nas… Dla nas i dla naszego Pana, naszego Ojca.
Pomimo ciężkiego poranka wszyscy spotkaliśmy się na mszy, by jeszcze raz podziękować Panu za tak wspaniałą rodzinę jaką jest RMS.
Cieszę się, że mogłam tam być, bo czemu nie?
W końcu jest jeszcze tyle rzeczy ile jeszcze możemy zrobić dla drugiego człowieka.

ZOBACZ nasze zdj na G+!