mazurski-dzien-skupienia-v0.1

Mazurski dzień skupienia

Spotkania z młodzieżą RMSu jest zawsze inspiracją do działania i podejmowania nowych wyzwań. Ten dzień skupienia w Węgorzewie również zapadł w pamięci. I nie tylko że, miejscem spotkań były jezioro, piwnica i kaplica 🙂 Nina napisała –

Na dobrym spotkaniu w Węgorzewie Bóg, przez księdza Maćka i Ewangelię, jak zwykle mówił o tym, czego na tą chwilę potrzebowałam; Warto sobie przypominać w życiu, zwłaszcza w chwilach kryzysu, te momenty, w których powiedziałam „to jest Pan”, kiedy dostrzegłam Jego działanie! Bóg działa realnie, tu i teraz! Już tyle razy tego doświadczałam…

Bóg po raz tysięczny zapewnia mnie, że nawet jeśli coś nie wyjdzie, to On dostrzega we Mnie dobro, „mruga okiem i mówi, faaajnie, że jesteś”. Troszczy się o mnie, o tą sferę duchową, ale i o codzienne sprawy, jak szkoła czy jedzonko ?

Jest tak czuły i obecny, mówi do mnie po imieniu!

Piotr, Kefas, był takim małym „kamyczkiem”, słabym, niewiernym, lękliwym, a Bóg właśnie na Nim zbudował swój wielki, niesamowicie ważny, niepokonany Kościół. Każdy z nas jest tym drogocennym kamyczkiem!

Jezu, dzięki że jesteś taki wspaniały, ucz mnie proszę, abym nigdy nie wachała się wskakiwać do wody żeby się z Tobą spotkać.

Nina Woynarowska

Pod tym linkiem możecie zobaczyć kilka zdjęć – https://photos.app.goo.gl/Vpd3DpUSovoBTcrp6