FA3B19AD-202C-4017-B357-67F15F424BD3_1_201_a

Rocznica z przytupem!

W ubiegłą sobotę (23 XI) odbyło się niesamowite wydarzenie - jubileuszowy bal RMS-u. Ten piękny czas rozpoczęła uroczysta msza w kościele w Lesie Bukowym w Trzebnicy pod przewodnictwem naszych salwatoriańskich duszpasterzy.

W ubiegłą sobotę (23 XI) odbyło się niesamowite wydarzenie – jubileuszowy bal RMS-u. Ten piękny czas rozpoczęła uroczysta msza w kościele w Lesie Bukowym w Trzebnicy pod przewodnictwem naszych salwatoriańskich duszpasterzy.

25 lat istnienia naszej wspólnoty świętowaliśmy później w Domu Gościnnym Campana.

Osobiście uwielbiam takie akcje, kiedy można zobaczyć wszystkich tak inaczej, w eleganckich kreacjach, odświętnych i nie takich zabieganych jak na co dzień. Naszą zabawę uświetnił zespół PoTrzebni band. Bal był świetny a zespół grał tak, że wszystkim chciało się tańczyć.

To był pierwszy bal RMS-u, w którym uczestniczyłam i z pewnością nie ostatni- przez cały wieczór panowała bardzo przyjazna, rodzinna atmosfera, w końcu mogliśmy się spotkać i wspólnie posiedzieć, potańczyć i pogadać. Na pewno będziemy długo i z uśmiechem na twarzach wspominać ten piękny jubileuszowy bal.

Z tego miejsca chcemy raz jeszcze podziękować wszystkim osobom, które wspierają naszą organizację i na które zawsze możemy liczyć!

Dziękujemy!

ZOBACZ nasze zdj. na G+