stu_X20202

Warsztaty akademickie

Ruszyły spotkania dla studentów i pracujących w Trzebnicy. Raz w miesiącu odbywają się spotkania, gdzie na dłuższą chwilę można zatrzymać się i otrzymać narzędzia do samorozwoju. W minioną sobotę gra coachingowa - "Podroż bohatera" pomogła wielu osobom. Marysia opisuje tak:

Ruszyły spotkania dla studentów i pracujących w Trzebnicy. Raz w miesiącu odbywają się spotkania, gdzie na dłuższą chwilę można zatrzymać się i otrzymać narzędzia do samorozwoju. W minioną sobotę gra coachingowa – „Podroż bohatera” pomogła wielu osobom. Marysia opisuje tak:

Warsztaty, w których brałam udział , dały mi dużo do zrozumienia. Dzięki nim dowiedziałam się, co może mi pomóc w osiągnięciu wyznaczonego celu, jakimi wartościami będę się kierować, czego potrzebuję oraz co zmotywuje mnie do jego dokonania. Niesamowicie odkrywcze okazało się to, o ilu rzeczach poniekąd wiedziałam, ale nie zdawałam sobie z nich sprawy.

Dzięki sporej dawce wiedzy, inspiracji i samopoznania, na pewno inaczej będę podchodzić do podejmowanych przeze mnie decyzji , jak i zmian w życiu.