Każdy gest jest w życiu ważny
Rekolekcje w Zakopanem dały mi piękne doświadczenie Boga i drugiego człowieka...ogromną dawkę radości, uśmiechu, wspaniałych przygód.
więcej
Zbliżanie się do Niego...
Na biblijnych górach miały miejsce wielkie rzeczy... tak było i teraz. Kasina mnie zaskoczyła.
Nie przyjechałam tu z myślą, że z moim życiem jest coś nie tak. Okazało się, że ścieżka, którą idę nie jest do końca dobra, nie miałam też żadnego pomysłu, jak zmienić swoją szarą codzienność, skoro ten problem się powtarzał. Zobaczyłam, że Bóg stopniowo przestaje zajmować pierwsze miejsce w moim życiu. Odpowiedzi również przychodziły stopniowo.
więcej
Od tamtej pory już uważam
Chciałabym podzielić się z Wami moim "świadectwem" o ile tak to można nazwać. Zacznę wiec od tego, że zawsze chodziłam do Kościoła. No tak. Chodziłam. Ale czy korzystałam? Czy było to raczej z przyzwyczajenia, czy tradycji...? To pytanie w sumie pojawiło mi się teraz, w tym roku. Wcześniej tak na to nie patrzyłam.
Kiedy więc nastąpił przełom? Czy teraz jest inaczej?
więcej
RMS zbliżył mnie do Boga
Być może będzie to pewnego rodzaju świadectwo, moje przemyślenia... Chciałabym się z wami podzielić moją historią, choć wiem, że szału nie ma. Pierwsze rekolekcje, na które pojechałam były 1,5 roku temu. Pamiętam, że nie zastanawiając się powiedziałam w domu, "jadę!". Wtedy zaczęłam piękny rozdział w moim życiu, który trwa do dziś.
więcej