cd51679da16fb3307cede0c69b2945ff_XL

Co to znaczy wierzyć

Mój pierwszy wyjazd z RMS'em był ponad rok temu. Ferie w Kasinie to czas którego nie zapomnę. Na początku wątpiłam czy na pewno chce tam być, codzienne chodzenie do kościoła wydawało mi się przesadą. Ze względu na to, że nie byłam głębokiej wiary, w Kasinie byłam w kościele więcej razy niż w tamtejszym minionym roku.

Mój pierwszy wyjazd z RMS’em był ponad rok temu. Ferie w Kasinie to czas którego nie zapomnę. Na początku wątpiłam czy na pewno chce tam być, codzienne chodzenie do kościoła wydawało mi się przesadą. Ze względu na to, że nie byłam głębokiej wiary, w Kasinie byłam w kościele więcej razy niż w tamtejszym minionym roku.

Jednak moje nastawienie szybko się zmieniło. Głównie dzięki temu, że zobaczyłam jak dużą radość może przynosić wiara w Boga. Pierwszy raz spotkałam się z tak miłą atmosferą w kościele i z kazaniami na których myśli nie odpływają do odległych spraw codzienności. Poznałam wspaniałych ludzi a przede wszystkim zmieniłam nastawienie do wiary, kościoła, do naszego taty- Boga.

Od tamtej pory uważam wyjazdy z RMS’em jako taki czas zatrzymania się. Czas w którym nabieram energii, cieszę się chwilą, po prostu czuje się lepiej niż zwykle, bo czuje się bliżej Boga. Wspolnie stworzone wspomnienia zawsze wywołują uśmiech na mojej twarzy. Za wszystkie miło spędzone chwilę jestem wdzięczna prowadzącym księżom, ludziom którzy przy mnie byli i darczyńcom, którzy wspierają nasz ruch salwatoriański. W Kasinie w zeszłym roku, na majówce, na dwóch wyjazdach do Trzebini, na Forum i znów na tegorocznych feriach zimowych było świetnie. Wiem, że na kolejnych wyjazdach również się nie zawiodę.

Dziękuję za pokazanie mi co to znaczy wierzyć.