a0c2d1f35938a106bd24854323625b99_XL

Każdy gest jest w życiu ważny

Rekolekcje w Zakopanem dały mi piękne doświadczenie Boga i drugiego człowieka...ogromną dawkę radości, uśmiechu, wspaniałych przygód.


Rekolekcje w Zakopanem dały mi piękne doświadczenie Boga i drugiego człowieka…ogromną dawkę radości, uśmiechu, wspaniałych przygód.

Z Zakopca wyjechałam z przypomnieniem, „Jezus jest moim przyjacielem”!!! Jak On się dokładnie wsłuchuje, kiedy z Nim rozmawiam, jak bardzo jest obecny, jak blisko, jak czule, jak potężnie…. Jest wszechmocny i zależy Mu na mnie! Bóg pozwolił doświadczyć mi tego na tych rekolekcjach.

W tym błogosławionym czasie, Pan postawił na mojej drodze niesamowitych ludzi, każdego z osobna, każdy wniósł coś wyjątkowego. Oni są posłani do mnie, a ja do nich. Radość, która jest na rekolekcjach rms-owych jest tak wspaniała, dostarczały ją, np. zabawy w śniegu, wylany kompot, ale także nawet jedno słowo, jeden uśmiech, jedno spojrzenie, jeden gest…to wszystko jest tak ważne w życiu.

Jezu, dziękuję Ci za tą łaskę, za piękny czas – rekolekcje, które poprowadziłes, za księży, za rówieśników. Za to, jak obecny jesteś, za to że mogę Ciebie doświadczac w drugim człowieku, że zawsze mogę na Ciebie liczyć, za to że masz takie poczucie humoru. Chwała Ci na zawsze, PRZYJACIELU!