6f5e71929b43b6ddf4ee35831f4b8fa2_XL

Posylwestrowe świadectwa

Tak bardzo chciałam jechać na tego Sylwestra spędzić go tak inaczej jak do tej pory . W tamtym roku byłam na Sylwestrowej Oazie z Domowego Kościoła i było super ale ten Sylwester spędzając Go z Wami Kochani uświadomił mi bardzo ważna rzecz.

Tak bardzo chciałam jechać na tego Sylwestra spędzić go tak inaczej jak do tej pory . W tamtym roku byłam na Sylwestrowej Oazie z Domowego Kościoła i było super ale ten Sylwester spędzając Go z Wami Kochani uświadomił mi bardzo ważna rzecz.A mianowicie wiara w to że mój starszy brat który zginął w wypadku motocyklowym 3 lata temu że on tak na prawdę jest przy mnie i też nauczyłam się dzięki Wam prawidłowo rozważać Pismo Święte A także przebaczać tym którzy mnie w jakiś sposób zranili I mieć tą świadomość że tak na prawde z tym wszystkim nie jestem sama że jest ze mną jak i z każdym Bóg i Maryja Dziękuję za Wszystko. Jesteście Wspaniali . KOCHAM WAS.

Natalia Weselska

Co moge powiedzieć,to była moja pierwsza akcja z RMS-em i jestem pewna ze nie ostatnia. Świetna atmosfera,cudowni ludzie i wyrozumiali duszpasterze którzy zawsze wyciągną pomocna dłoń! Jak najbardziej polecam każdemu,oprócz pogłębiania wiary czeka was tez świetna zabawa! Alicja Beres

Podczas sylwestra poznałam wiele wspaniałych ludzi, dzięki którym ten sylwester był jednym z najlepszych, pomogli mi też w podjęciu różnych decyzji. Jedną z najważniejszych momentów była adoracja, podczas, której można było zastanowić się nad rokiem 2017 i dojść do różnych wniosków. Oczywiście była też zabawa w noc sylwestrową, na której świetnie się bawiłam. Mi się bardzo podobało i nie mogę doczekać się kolejnego spotkania.

Alicja Czajkowska

Jak przeżyłam wyjazd? Skoro mam być szczera, to nie było mi łatwo, -przed, i w trakcie naszego spotkania – ale dzięki ludziom oraz obecności Boga pierwszy raz od bardzo dawna poczułam sie lepiej. Było to dla mnie niesamowite doświadczenie, i bardzo się cieszę, że rozpoczęłam nowy rok w ramionach RMS-u i dobrych ludzi.

Pola Cebulska

To był mój pierwszy wyjazd z RMS-em i poznałam tutaj naprawdę fajne osoby. Byłam najmłodsza ze wszystkich uczestników, ale nikt mnie przez to nie dyskryminował. Każdy był dla mnie miły i pomocny. Poznałam też cudownych księży, którzy bez przerwy się śmiali. Zarażali uśmiechem na okrągło, przez co wszyscy tam byli radośni. Bardzo podobał mi się ten wyjazd i za to Chwała Panu.

Natalia Chrzanowska

Był to wyjątkowy czas. Wiele myśli, pytań. Zastanawiałam się czy poznam tam kogoś kto wywoła u mnie uśmiech na twarzy, kogoś kto dobrze mi doradzi. Pojechałam i przekonałam się jak wspaniali, otwarci ludzie mnie otaczają. Codziennie sprawiali, że na mojej twarzy pojawiał się uśmiech. Osoby, których kompletnie nie znałam w tak krótkim czasie stali mi się bliscy. Ludzie, którzy w różny sposób mi pomogli uśmiechem, gestem, odpowiedzią na nurtujące pytania spełnili moje wszystkie oczekiwania. Potrafili mi pomóc wyjść z okropnego dołka w jakim się znalazłam. Uznaje ten czas za bardzo dobrze spedzony. Z pewnością zapamiętam go na długo.

Wika Stawińska

Czas na sylwestrze był wspaniały. Mogłem się na chwilę zatrzymać, podsumować ubiegły rok. I co najważniejsze mogłem wejść w nowy rok z Panem Bogiem z wielką mocą,spędzić wspaniały czas na zabawie. Nabrałem siły na kolejny napewno wspaniały rok.

Adrian Szoblik