Kurs animatorów i funkcyjnych
Serdecznie zapraszamy na kurs dla animatorów i funkcyjnych poświęcony przygotowaniom do kolejnego Forum Młodych! Największe wydarzenie w ciągu roku wymaga również wielkiego nakładu i zaangażowanie wolontariuszy i animatorów.
więcej
Wakacje na Mazurach!
Wakacyjne rekolekcje w Węgorzewie nadchodzą! Jeśli chcesz poświecić swój wolny czas na budowanie relacji z Bogiem, odpoczynek nad wodą oraz zabawę z cudownymi ludźmi, to ten wyjazd jest dla Ciebie!
więcej
Pielgrzymka w Jasną stronę
"Czy pójdziesz z nami, do Boga wyruszamy, miłością gnani do Jego Bram, czy pójdziesz z nami do Jego Bram?" Nie wiesz jak spędzić parę wakacyjnych dni? Chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz jak zacząć? Pomożemy Ci!
więcej
26. Salwatorianskie Forum Młodych
Koncerty, warsztaty, spotkania z ciekawymi gośćmi, kręgi biblijne, codzienna Eucharystia i Adoracja- to wszystko od 6 do 15 lipca w Dobroszycach. Miejsc jest coraz mniej!
więcej
Dobre Spotkanie w Węgorzewie
Pod hasłem "Jak dzieci!" zapraszamy na Mazury na Dobre Spotkanie w Węgorzewie. Będziemy skupiać się na zagadnieniu bycia dzieckiem w oczach Boga-Ojca. Jak dziecko postrzega Zmartwychwstanie? Zobaczymy!
więcej
Dobre Spotkanie w Mławie
Kajaki dla północy! Zapraszamy wszystkich chętnych na Dobre Spotkanie (DS) ze spływem kajakowym w Mławie. Młodzież z Warszawy, Piastowa, Elbląga i nie tylko! Miejsce - Dom w pobliżu kościoła w Dąbrowie, położonej przy trasie gdańskiej nr 7, niedaleko Mławy.
więcej
Zaproszenie do Bagna
Bagno wciąga! A nasze urokliwe seminarium w miejscowości Bagno na pewno przyciąga! Daj się pociągnąć naszym zaproszeniem na długo wyczekiwany dzień skupienia! Dobre spotkanie dla młodzieży z Dolnego Śląska odbędzie się w dniach 17-18 maja w naszym seminarium - jesli jesteś ciekaw co się dzieje w tym miejscu zapraszamy na str. www.seminarium.sds.pl.
więcej
Majówka z RMSem w Polanicy
W dniach 1 - 4 maja 2019 roku, w Polanicy Zdrój odbędzie się kolejny wyjazd organizowany przez Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej - "Majówka z RMSem". Zapraszamy serdecznie do udziału w tym wydarzeniu.
więcej
Salwatoriańskie Spotkanie Młodych do Trzebini
W imieniu wszystkich Duszpasterzy salwatoriańskich apostolatów młodzieżowych (SOP,RMS, WMS), pragniemy zaprosić młodzież Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej na kolejne Salwatoriańskie Spotkanie Młodych do Trzebini w dniu 30 marca br.
więcej
Kurs animatorów w Trzebnicy
Pierwszy w nowym roku moment do rozwoju osobistego i duchowego nadchodzi!! Następny kursu dla animatorów odbędzie się w Trzebnicy w dniach 8-10 III 2019 r. Przy ulicy Jana Pawła II 3 ("biały dom salwatorianów") spotkamy się pierwszy raz na kursie animatorów w tym roku. Zapraszamy (kogo?).
więcej
Studenckie zatrzymanie w Bielsku!
Nowością na naszej mapie spotkań jest dobre spotkanie/dzień skupienia dla studentów. Zapraszamy biednych, wycieńczonych i osłabionych żaków (po sesji) do urokliwego Międzybrodzia Bialskiego - nieopodal Bielska! Kiedy?
więcej
Zakopiańskie pejzaże dla studentów
Zima wydaje się pełniejsza i pewniejsza w górach! Szczególnie w stolicy tatr. Dlatego zapraszamy na regenerację sił studentów do Zakopanego
więcej