fatimka2020

Czuwanie młodzieżowe w Trzebini

Wiele osób pytało a organizatorzy mieli nie mały ból głowy czy organizować jedno z największych, wspólnych spotkań salwatoriańskiej młodzieży. To odbędzie się czy nie? No jasne!

Wiele osób pytało a organizatorzy mieli nie mały ból głowy czy organizować jedno z największych, wspólnych spotkań salwatoriańskiej młodzieży. To odbędzie się czy nie? No jasne!

Na dobre rozpoczął się już rok szkolny. Po prawie sześciomiesięcznej przerwie od ław szkolnych, spowodowanej pandemią, w końcu do nich powróciliśmy. Skoro tak się sprawy mają, wracamy także do naszych cyklicznych spotkań. Stąd tradycyjnie, jak na początku każdej jesieni, tak i w tym roku mamy zaszczyt zaprosić WAS wszystkich na Salwatoriańskie Spotkanie Młodych, które odbędzie się w Trzebini w dniu 26 września 2020 r.

SSM to wydarzenie organizowane z myślą o Tobie. Jest to okazja do wspólnego spotkania się w gronie rówieśników oraz sposobność do modlitwy i zawierzenia Panu Bogu nowego roku szkolnego i akademickiego.
SSM nie będzie takie same jak zawsze, ale jako organizatorzy mamy nadzieję, że choć w części, uda nam się je przygotować w taki sposób, aby zadowolić każdego kto przybędzie.

Jesienne Salwatoriańskie Spotkanie Młodych przebiegać będzie pod hasłem: „Wybór należy do Ciebie”.

Gościem specjalnym jesiennego spotkania jest Pan Mariusz Zduński, który podzieli się swoim życiowym doświadczeniem związanym z tematyką spotkania. Drugim z zaproszonych gości jest Pani Małgorzata Jakubicz – Przywódca Służebny oraz Executive Coach, która poprowadzi warsztaty mające na celu pomóc WAM w umiejętności dokonywania wyborów, zwłaszcza związanych z wiarą.

Spotkanie jest BEZPŁATNE.

Zgłoszenia przez formularz, który znajduje się TUTAJ

Miejsce spotkania:
Bazylika Mniejsza
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. B. Głowackiego 3
32-540 Trzebinia

Rozpoczęcie spotkania godz. 14.00