nowedaty jesień tło 2020

Kurs wiary/animatora (NEW)

Chcesz pogłębić swoją wiarę i podyskutować na trudne tematy/ problemy z innymi? Zapraszamy na Kursy Wiary już w listopadzie. Na czym będzie polegał? Czym różni się od Kursu Animatorów? Niezmiennie miejscem spotkania będzie Trzebnica! 13-15 listopada br.

Chcesz pogłębić swoją wiarę i podyskutować na trudne tematy/ problemy z innymi? Zapraszamy na Kursy Wiary już w listopadzie. Na czym będzie polegał? Czym różni się od Kursu Animatorów? Niezmiennie miejscem spotkania będzie Trzebnica! 13-15 listopada br.

Postanowiliśmy odejść od tradycyjnej formy kursu animatorów i stworzyć zupełnie nowe spotkanie w nowej formule. Spotkanie przewidziane jest nie tylko dla przyszłych lub obecnych animatorów, ale także dla każdego kto potrzebuje rozmowy z Ojcem oraz rozważania nad Jego słowem.

Będziemy rozpatrywać wasze problemy, a także różne podejścia do wiary! Kursy będą miały ciekawą formę, podczas której poruszycie swoje szare komórki, a także zastygłe przez czas pandemii, mięśnie.

Metody warsztatowe, spotkania na kursie będą dotyczyć m.in. samorozwoju, metody Lectio Divina, czyli jak czytać Pismo Święte na co dzień jak i doświadczania życia wiarą w sakramentach i modlitwie.

Liczba miejsc ograniczona!