KOL_9451

Małe Forum dla Północy

Po dobrym stracie nowego projektu - "Małe Forum" w ostatni weekend października serdecznie zapraszamy na MAŁE FORUM DLA PÓŁNOCY. Będzie to wspaniała okazja, by spędzić czas w gronie ciekawych ludzi, przeżyć coś niezwykłego ale także aby się pomodlić i pobyć z Jezusem. Wydarzenie będzie miało miejsce w urokliwym Tolkmicku.

Po dobrym stracie nowego projektu – „Małe Forum” w ostatni weekend października serdecznie zapraszamy na MAŁE FORUM DLA PÓŁNOCY. Będzie to wspaniała okazja, by spędzić czas w gronie ciekawych ludzi, przeżyć coś niezwykłego ale także aby się pomodlić i pobyć z Jezusem.

Wydarzenie będzie miało miejsce w urokliwym Tolkmicku. Miasteczku położonym nad Zelewem Wiślanym z przepięknymi widokami i okolicą.

Data: 25-27.10 W programie m.in.: integracja, gra terenowa, impreza (taniec belgijski gwarantowany :)) Do wyboru są następujące warsztaty: – siatkówka – piłka nożna – koszykówka – teatr – zajęcia wokalne – spacer – gry planszowe.

Koszt: 80 zł Należy zabrać: śpiwór, Pismo Święte, coś do robienia notatek, strój sportowy i oczywiście uśmiech oraz dobry humor.

W planie nocna gra terenowa – zabierzcie ciepłe ubranka i latarki!

Koniecznie wyślij zgłoszenie!!!