relacje
Drugi raz Reanimujemy!
Co jest najważniejsze? Szczególnie w czasie kiedy większość młodych osób siedzi w zamknięciu? Podczas "Reanimacji" jest okazja doświadczyć nieco innego domowego klimatu i pomyśleć o tym co rzeczywiście najważniejsze.
więcej
Reanimujemy! Odsłona 1.
Jak wiecie, pojawił się nowy cykl spotkań - Reanimujemy. Spotkania w malutkich grupkach, tworząc klimat rodzinny mają na celu odnowić (zreanimować) relację z Bogiem i równieśnikami. Kilka osobostych wrażeń przeczytajcie poniżej.
więcej
Warsztaty akademickie
Ruszyły spotkania dla studentów i pracujących w Trzebnicy. Raz w miesiącu odbywają się spotkania, gdzie na dłuższą chwilę można zatrzymać się i otrzymać narzędzia do samorozwoju. W minioną sobotę gra coachingowa - "Podroż bohatera" pomogła wielu osobom. Marysia opisuje tak:
więcej
Pierwsze takie spotkanie
Na rekolekcjach zorganizowanych przez RMS w Zakopanem byłam pierwszy raz. Pojechałam tam, by przyjrzeć się mojemu wnętrzu, pogłębić relację z Bogiem, a przy okazji pochodzić po pięknych Tatrzańskich szlakach.
więcej
Żyć tak, jak przez te dni
Pod górkę, pod górkę, pod górkę i w końcu.. pod górkę?! Tak można streścić w jednym zdaniu większość trasy, którą szedłem razem z RMS-em na pierwszej edycji rajdu wędrownego. Ale to wcale nie znaczy, że nie było momentów spokoju, odpoczynku czy wytchnienia.
więcej
Wykuliśmy charakter!
Po raz pierwszy odbyła się tzw. Kuźnia charakteru, gdzie oprócz rekolekcyjnego rytmu spotkania pojawiła się... praca! I to nie byle jaka. Porządkowanie strychy bazyliki trzebnickiej przyniosło wiele owoców! Wiktoria dzieli się z nami swoimi wrażeniami:
więcej
Forum – dzień po dniu
Salwatoriańskie Forum Młodych niewątpliwie tworzą ludzie młodzi i to im oddajemy głos, żeby przedstawić tegoroczne wydarzenie dzień po dniu... Tym bardziej, że to wyjątkowe spotkanie oprócz uczestnictwa on-line mogło odbyć się w niewielkiej namiastce w Trzebnicy.
więcej
27 SFM No jasne!
NO JASNE! – takimi słowami rozpoczęliśmy właśnie 27 Salwatoriańskie Forum Młodych, które w tym roku odbywa się za pomocą wszelkich portali komunikacyjnych. W kilka osób zebraliśmy się w Trzebnicy żeby móc udoskonalić i poprowadzić to nietypowe spotkanie.
więcej
Ostatnia prosta
Uczestniczyłem w kolejnym kursie animatorów, pojechałem z nastawieniem naładowania bateryjek i może nauczenia się czegoś nowego. Dokładnie stało się to, na co się nastawiałem.
więcej
Klucz do spokoju ducha
Wyjazdy rms-owe są dla mnie szczególnym czasem. Jest to odskocznia od codzienności, jak i chwila na dłuższe zastanowienie się nad swoim życiem. Dlatego właśnie zdecydowałam się pojechać na Dni Skupienia.
więcej