relacje
RMS w Beskidach
Dzisiejszy dzień był dla mnie pełen pozytywnej energii. Poranek zaczęliśmy od wspólnej modlitwy brewiarzem. Po wspólnie zjedzonym śniadaniu wyruszyliśmy na wędrówkę w góry , było […]
więcej
After Forum
Forum dobiegło końca. Uczestnicy wrócili do domu w śpiewających nastrojach.Każdy jednocześnie cieszył się i smucił z powrotu do normalności. Chociaż dla niektórych ten czas się skończył i rozpoczął się czas pożegnań to inni, jechali jeszcze do Bagna podsumować kilka rzeczy.
więcej
XXVIII SFM!
Rozpoczęło się XXVIII Salwatoriańskie Forum Młodych. 5 lipca do Dobroszyc zjechała się młodzież z każdego zakątka Polski, aby wspólnie pogłębiać relacje z Bogiem i zawierać nowe znajomości.
więcej
Drugi raz Reanimujemy!
Co jest najważniejsze? Szczególnie w czasie kiedy większość młodych osób siedzi w zamknięciu? Podczas "Reanimacji" jest okazja doświadczyć nieco innego domowego klimatu i pomyśleć o tym co rzeczywiście najważniejsze.
więcej
Reanimujemy! Odsłona 1.
Jak wiecie, pojawił się nowy cykl spotkań - Reanimujemy. Spotkania w malutkich grupkach, tworząc klimat rodzinny mają na celu odnowić (zreanimować) relację z Bogiem i równieśnikami. Kilka osobostych wrażeń przeczytajcie poniżej.
więcej
Warsztaty akademickie
Ruszyły spotkania dla studentów i pracujących w Trzebnicy. Raz w miesiącu odbywają się spotkania, gdzie na dłuższą chwilę można zatrzymać się i otrzymać narzędzia do samorozwoju. W minioną sobotę gra coachingowa - "Podroż bohatera" pomogła wielu osobom. Marysia opisuje tak:
więcej
Pierwsze takie spotkanie
Na rekolekcjach zorganizowanych przez RMS w Zakopanem byłam pierwszy raz. Pojechałam tam, by przyjrzeć się mojemu wnętrzu, pogłębić relację z Bogiem, a przy okazji pochodzić po pięknych Tatrzańskich szlakach.
więcej
Żyć tak, jak przez te dni
Pod górkę, pod górkę, pod górkę i w końcu.. pod górkę?! Tak można streścić w jednym zdaniu większość trasy, którą szedłem razem z RMS-em na pierwszej edycji rajdu wędrownego. Ale to wcale nie znaczy, że nie było momentów spokoju, odpoczynku czy wytchnienia.
więcej
Wykuliśmy charakter!
Po raz pierwszy odbyła się tzw. Kuźnia charakteru, gdzie oprócz rekolekcyjnego rytmu spotkania pojawiła się... praca! I to nie byle jaka. Porządkowanie strychy bazyliki trzebnickiej przyniosło wiele owoców! Wiktoria dzieli się z nami swoimi wrażeniami:
więcej
Forum – dzień po dniu
Salwatoriańskie Forum Młodych niewątpliwie tworzą ludzie młodzi i to im oddajemy głos, żeby przedstawić tegoroczne wydarzenie dzień po dniu... Tym bardziej, że to wyjątkowe spotkanie oprócz uczestnictwa on-line mogło odbyć się w niewielkiej namiastce w Trzebnicy.
więcej